אודות MY.GEVA

אתר My.Geva שינה בשנתיים האחרונות את חייהם של עשרות אלפי תלמידי תיכון ברחבי המדינה. מה שהניע אותנו כשהתחלנו את המסע להקמת My.Geva, היה הרצון להעניק לכל התלמידים בארץ את כל הכלים המתקדמים ביותר להצלחה - ובאופן שכל אחד יוכל להשתמש בו בקלות. כך, בזכות האתר, לימודי המתמטיקה בכל הרמות הפכו לקלים יותר, ברורים יותר ונגישים יותר - וללא הצורך להשקיע אלפי שקלים במורים פרטיים. באתר תמצאו אלפי סרטוני וידאו של פתרונות והסברים לשאלות מספרי הלימוד של ׳יואל גבע׳. בנוסף, כדי להגיע מוכנים לבחינת הבגרות ולקבל בה ציון גבוה, תמצאו באתר סרטוני וידאו עם פתרונות והסברים מלאים של עשרות בחינות בגרות בכל שאלון. המורים של ׳יואל גבע׳ הם מעולים - וכל הסרטונים מועברים על ידם באופן הדרגתי וברור, כך שכל אחד יוכל להבין הכל. נתקעתם עם שיעורי הבית? קיבלת שאלה שלא הבנתם? הפסדתם שיעור? או אפילו סתם לא היה לכם זמן...? ב-My.Geva תוכלו להבין את החומר בקלות – ולהצליח בלימודים. לאחרונה, גם מורים ובתי ספר החלו להשתמש באתר באופן מוסדי לצורך ייעול ההוראה וחסכון בזמן. בשורה התחתונה, My.Gevaילווה אתכם מהיום הראשון של שנת הלימודים - ועד ההכנה המיטבית לבחינת הבגרות עצמה. המטרה שלנו היא ברורה: להסביר לכם את כל החומר באופן הטוב ביותר, ומבלי לבזבז זמן יקר!

מי זה יואל גבע?

יואל גבע הוא מורה למתמטיקה ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בהוראה ובהכנה לבחינות הבגרות. עשרות אלפי תלמידים ראו כיצד אהבתו של יואל למקצוע ההוראה, הופכת את לימודי המתמטיקה לידידותיים יותר - באופן שגם מביא לציונים גבוהים יותר. לאורך השנים צבר יואל מוניטין של ״מורה כל יכול״, המסוגל להסביר גם את החומרים הכי מאיימים - באופן קליל, מעניין וברור לכל תלמיד. בין השאר, מוניטין זה הפך את יואל למוביל דעה בתחום החינוך הישראלי, כמו גם לאורח מבוקש בתכניות טלוויזיה העוסקות במתמטיקה וחינוך. על פי תפישתו של יואל, המורים הם הנכס החשוב ביותר, וברוח זו הקים בשנת 1991 את ״בית הספר לבגרות ופסיכומטרי של יואל גבע״ - מתוך מטרה להעניק לתלמידים בכל הארץ מסגרת לימוד מצוינת שתתבסס על מורים מעולים, אהבה גדולה למקצוע ההוראה, ויחס אישי לכל תלמיד. תלמידי בית הספר הגיעו להישגים גבוהים במיוחד, והביקוש ללמוד בו עבר במהירות ברחבי הארץ. לאורך השנים התרחב בית הספר למקצועות ותחומים נוספים, הנלמדים בכ-30 מרכזי לימוד ברחבי הארץ. בהמשך לכך, לפני שנתיים החליט להקים את אתר My.Geva, על מנת לסייע לכל תלמידי התיכון בישראל להגיע להישגים מיטביים במתמטיקה. האתר בעצם מנגיש לכל תלמיד ותלמידה את הסברי המתמטיקה המפורסמים של יואל גבע - בכל מקום, מכל מכשיר, בכל שעה, וללא הגבלה.

נבחרת המורים

לחצו כדי להכיר את גל >

מלא בתשוקה ללמד ובסבלנות להסביר, גל מאמין שיש לדבר עם התלמידים בגובה העיניים - וללמד בגובה העיניים.

גל נווה
גל נווה

אחד מהמורים הוותיקים בבית הספר של יואל גבע. החל את דרכו בבית הספר בשנת 92, ומלמד עד היום.

עם וותק של 25 שנות הוראה במתמטיקה, גל התחיל בכלל כ...מהנדס מערכות מידע שלמד בטכניון. רק לאחר זמן מה, הגיע למסקנה שמה שבאמת מעניין אותו - זו בכלל הוראת המתמטיקה. האם היה זה רעיון מוצלח לנטוש קריירת היי-טק מובטחת ולעבור להוראה? תשפטו אתם. בכל מקרה, מאז ועד היום כבר עברו 25 שנים ואלפי תלמידים מרוצים... גל יהפוך עבורכם כל שאלה מורכבת - לפשוטה וידידותית.

לחצו כדי להכיר את אריק >

המומחיות של אריק היא לגרום לכל אחד ואחת מכם להבין את החומרים הכי מורכבים - בצורה הכי פשוטה.

אריק דז'לדטי
אריק דז'לדטי

מצויד בתואר במשפטים ובניסיון של 20 שנה בהוראת המתמטיקה ובהכנה לבחינות הבגרות, אריק הוא המנהל הפדגוגי של My.Geva.

בעשר השנים האחרונות, אריק כתב ביחד עם יואל גבע וריקי טל את ספרי המתמטיקה שלכם - וכפי שבטח ראיתם שמו מופיע על הספרים עצמם. כמנהל הפדגוגי של אתר My.Geva, אריק אחראי לוודא שכל אחד מאלפי הסרטונים באתר, יסביר לכם את החומר בצורה ה-כ-י טובה שיש... ללא שום פשרות. בין השאר, הוא רואה כל סרטון וסרטון לפני שהוא עולה לאתר, בודק האם הוא מובן מספיק, חושב איפה אפשר לשפר אותו, ורק אחרי שהוא בטוח שמדובר בסרטון מושלם - רק אז הוא עולה לאוויר.

לחצו כדי להכיר את חבר >

המצב נראה לפעמים אבוד...? חבר הוא בדיוק האיש הנכון! שיהפוך (גם) לכם את החיים להרבה יותר קלים, ואת הציונים להרבה יותר גבוהים.

חבר שולברג
חבר שולברג

חבר שולברג מצויד בתואר שני בכימיה פיזיקלית וניסיון של 20 שנה בהוראת מתמטיקה ברמת 5 יחידות.

בין לבין, חבר גם מרצה באקדמיה במקצועות המתמטיקה והסטטיסטיקה. לאורך השנים, חבר צבר אלפי מעריצים שלמדו אצלו - והגיעו להישגים יוצאי דופן. חבר אוהב לשלב את הסברי המתמטיקה עם החיים האמיתיים, וכמובן בהומור וקלילות.

לחצו כדי להכיר את ריקי >

בזכות My.Geva, כל תלמיד ותלמידה יכולים לזכות בשיעור פרטי מריקי טל.

ריקי טל
ריקי טל

ריקי בעלת ותק של לא פחות מ-30 שנות הוראת מתמטיקה והכנה לבחינות הבגרות ב-3 יחידות.

בעשור האחרון כתבה ריקי ביחד עם יואל גבע ואריק דז׳לדטי את ספרי המתמטיקה שלכם ב-3 יחידות - וכפי שבטח ראיתם, שמה מופיע על הספרים עצמם. יש שילובים מיוחדים שהם ניצחון בטוח! ריקי בעלת תואר בייעוץ חינוכי ובספרות - ומדובר בשילוב יוצא דופן שניכר בשיטת הלימוד הייחודית לה. לאורך השנים, צברה ריקי מומחיות ייחודית בלימוד מתמטיקה לרמת 3 יחידות - ובין השאר היא מעבירה השתלמויות למורים ברחבי הארץ.

כניסה לרשומים
כתובת מייל אינה תקינה !

סיסמא אינה תקינה !
תלמיד\ה יקר\ה!

אנו מקווים שתקופת ההיכרות עם האתר סייעה לך לפתוח את השנה ברגל ימין ובאופן קל יותר.

כעת הסתיימה תקופת ההיכרות – והאתר חזר למתכונתו הרגילה כאשר השימוש בו כרוך בתשלום.

לצד פתרונות הווידאו וההסברים לשאלות מכל ספרי הלימוד – שימו לב שגם עדכנו את הפתרונות של בחינות הבגרות, ותוכלו למצוא סרטוני וידאו של עשרות בחינות פתורות בכל שאלון.


מילוי פרטים למשלוח קבלה
צור קשר

תלמידים יקרים,

נשמח לסייע לכם בכל פניה.

אנא מלאו את טופס הפניה ותענו בהקדם.

כמו כן, ניתן לפנות אלינו גם בטלפון מס’. 03-7560010

בהצלחה!

המשך
הזמנה טלפונית

אנא השאירו מספר טלפון לחזרה, ונציג ייצור עמכם קשר בהקדם לצורך השלמת תהליך הרכישה.

שלח
שכחת סיסמא?

אנא הקלד את כתובת הדוא”ל איתה נרשמת, ומיד יישלח אליך קישור לאיפוס הסיסמא

הודעה

שכחת סיסמא?

הקישור נשלח בהצלחה!
אנא בדקו את תיבת הדוא”ל שלכם.

שכחת סיסמא?

המייל לא קיים במערכת!

הפעלת קופון
הפעל

עמודים 11-44 | משוואות ממעלה ראשונה

שאלה
אנא המתינו...
המערכת מוודא נתוני אשראי ומשלימה את העסקה (עשוי לקחת עד 60 שניות)
צור קשר

אנא בחר את סוג הפנייה:

פנייה טכנית
פנייה לרכישה
שאלות ותשובות
אודות האתר
מה תמצאו באתר My.Geva?
באתר ניתן למצוא פתרונות וידאו מלאים לשאלות מספרי הלימוד במתמטיקה של "יואל גבע", וגם פתרונות וידאו מלאים לכל בחינות הבגרות במתמטיקה מהשנים האחרונות - בכל שאלון(!) כל הפתרונות מוסברים באופן פשוט - כך שכל אחד יוכל להבין הכל בקלות.
למי האתר מיועד? האם השימוש באתר מתאים לכל רמות הלימוד?
האתר נותן מענה מצוין לכל התלמידים אשר ניגשים לבחינת הבגרות במתמטיקה, החל מרמת 3 יח"ל ועד לרמת 5 יח"ל. תלמידים אשר לומדים בכתה עם אחד מספרי הלימוד של 'יואל גבע', יוכלו ליהנות גם מפתרונות וידאו תואמים לתרגילי הספר, ולא רק מפתרונות הוידאו של בחינות הבגרות. כמו כן, האתר נותן מענה למורים אשר מלמדים עם ספרי הלימוד בהוצאת "יואל גבע", ומעוניינים לחסוך זמן יקר בלימוד ותרגול הכתה.
מה איכות חומרי הלימוד באתר? כיצד מופקים פתרונות הוידאו? ועל ידי מי?
ב'יואל גבע' ערך האיכות עומד לפני הכל כערך עליון - וללא שום פשרות. חומרי הלימוד מופקים על ידי צוות נבחר של המורים המצוינים שלנו, ביניהם גם כותבי הספרים עצמם! שכמובן יודעים להסביר הכי טוב איך לפתור את התרגילים מהספרים שהם כתבו. רוצים לקרוא עוד על צוות המורים? ניתן לעבור לעמוד ה"אודות".
אני לומד בכיתה עם ספר של "יואל גבע" - איך בדיוק האתר יכול לסייע לי?
ליד חלק מהשאלות בספר הלימוד, מופיע אייקון קטן של מצלמת וידאו. לשאלות אלו (המסומנות באייקון), תוכלו למצוא פתרונות וידאו מלאים באתר. חשוב לציין שהשאלות נבחרו באופן שמכסה את כל נושאי הלימוד וכל דרגות הקושי בכל נושא.
אני לא לומד בכיתה עם ספר בהוצאת "יואל גבע" - האם האתר יכול לסייע גם לי?
כמובן! תוכל לצפות בפתרונות וידאו והסברים מלאים לכל בחינות הבגרות במתמטיקה מהשנים האחרונות – ובכל שאלון! מדי שנה, עשרות אלפי תלמידים מרחבי הארץ משתמשים בפתרונות אלו על מנת להתכונן לבחינות ולקבל ציון גבוה!
כיצד ניתן למצוא את פתרונות הוידאו המתאימים לי?
ניתן להגיע לפתרונות הוידאו המבוקשים בשתי דרכים: הראשונה, דרך "התחל עכשיו" מעמוד הבית. יש לבחור באמצעות התפריט את יחידות הלימוד המתאימות, לאחר מכן את השאלון המתאים ולבסוף את סוג הפתרונות (ספר או מבחנים). לחיצה על ספר או מבחנים, תוביל אתכם לעמוד התכנים הרלוונטי, בו יופיעו כל פתרונות הוידאו שבחרתם. השניה, דרך תפריט הניווט המהיר הנמצא בחלק העליון של העמוד - מימין.
האם יש פתרונות וידאו לדוגמא שניתן להתרשם מהם?
כמובן! בכל ספר ובכל בחינת בגרות תוכלו למצוא פתרונות וידאו לדוגמא הפתוחים לצפייה חופשית – ללא הגבלה. נסו – ותבינו מיד מדוע אלפי תלמידים מרחבי הארץ משתמשים באתר מדי יום.
היכן ניתן לקרוא את התקנון המלא?
בתפריט התחתון (ליד צור קשר) תוכלו למצוא את התקנון
תהליך הרכישה
התרשמתי! כמה עולה השירות ואיך משלמים?
השירות מחולק לשלושה מוצרים: פתרונות וידאו לספר, פתרונות וידאו לבחינות הבגרות וחבילה משולבת (ומוזלת) של פתרונות וידאו לספר ולמבחני הבגרות ביחד.
כיצד מתבצע תהליך הרכישה באתר?
על מנת לבצע רכישה של אחד המוצרים, יש ללחוץ על "התחל עכשיו" בעמוד הבית. לאחר מכן, תוכלו לבחור את רמת הלימוד, את השאלון המתאים ולבסוף את המוצר המבוקש. בהצלחה!
מהן אפשרויות התשלום?
ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי וכן באמצעות נציג טלפוני.
האם הרכישה מאובטחת?
כל הליך הרכישה באתר מאובטח בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בהתאם לחוק.
אני לא בטוח מה לרכוש, כיצד ניתן ליצור קשר עם נציג טלפוני?
פנו אלינו באמצעות "צור קשר" ונשמח ללוות אתכם בתהליך הרכישה.
לכמה זמן התכנים שרכשתי עומדים לרשותי?
לאחר הרכישה, תתאפשר גישה ללא הגבלה לסרטונים שנרכשו מיום הרכישה ועד יום לאחר מועד ב' (קיץ) הקרוב ביותר של בחינת הבגרות בשאלון התואם למוצר.
בחלק מהשאלונים אתם מספקים פתרונות למבחנים. היכן נמצאות הבחינות עצמן?
קובץ ובו בחינות הבגרות זמין להורדה בראש כל עמוד (בהתאם לשאלון המתאים).
בעיות טכניות - רכישת סרטונים
הכנסתי פרטי אשראי ואז הופיעה הודעה: "הסליקה לא אושרה...".
ייתכן כי פרטי כרטיס האשראי לא הוכנסו כהלכה או שישנה הגבלת מסגרת. נסה שוב או השתמש באשראי אחר.
בעיות טכניות - מימוש קופונים
קיבלתי קוד קופון מבית הספר, כיצד מממשים אותו?
לאחר בחירת המוצרים יש ללחוץ על "הפעל קופון" (נמצא ממש מתחת למוצרים).
הקלדתי את הקופון אבל מופיעה לי הודעה: "קופון שגוי!"
יש לוודא שנבחרו המוצרים הנכונים (ספר / מבחנים / חבילה מלאה) - אחרת הקופון לא יפעל. כמו כן, יש לוודא כי קוד הקופון הוקלד באופן מדויק לחלוטין. כמו כן, יתכן ותוקף הקופון פג.
האם ניתן לממש קופון דרך המכשיר הנייד?
לעת עתה, ניתן לממש דרך המכשיר הנייד אך ורק קופונים למוצר ספר או למוצר מבחנים (אך לא למוצר של חבילה מלאה).
בעיות טכניות - צפייה בסרטונים
ביצעתי רכישה באתר אבל אני לא רואה את הפריטים.
לאחר כניסה עם שם משתמש וסיסמא מתאימים, יש להיכנס לפריטים דרך "האזור האישי" (בצד שמאל למעלה) או בעזרת תפריט הניווט המהיר הנמצא בחלק העליון של העמוד – מימין.
לחצתי על סרטון אך הוא לא מתנגן ובמקומו מופיע מסך שחור.
מצב כזה יכול להיגרם בשל חסימות מספק האינטרנט או משימוש באינטרנט כשר. אנא פנה לספק האינטרנט בכדי להסיר את החסימה.
בעיות טכניות - כללי
כשאני מנסה להתחבר ישנה הודעה: "המשתמש כבר מחובר".
ניתן להתחבר אך ורק ממחשב אחד בזמן נתון. התנתק מהחיבור הקודם ונסה שוב.
שכחתי סיסמא, מה עליי לעשות?
ניתן לאפס סיסמא בקלות ובמהירות על ידי לחיצה על "שכחתי סיסמא" בכניסה לרשומים.
בכניסה לאתר אני רואה מסך אפור ואין אפשרות לבצע פעולות.
האתר פועל באופן מיטבי בדפדפן מסוג Google Chrome וכן ב- Internet Explorer בגרסא 10 ומעלה.
תלמיד יקר
שאלות טכניות נפוצות
רכישת סרטונים
הכנסתי פרטי אשראי ואז הופיעה הודעה: "הסליקה לא אושרה...".
ייתכן כי פרטי כרטיס האשראי לא הוכנסו כהלכה או שישנה הגבלת מסגרת. נסה שוב או השתמש באשראי אחר.
מימוש קופונים
קיבלתי קוד קופון מבית הספר, כיצד מממשים אותו?
לאחר בחירת המוצרים יש ללחוץ על "הפעל קופון" (נמצא ממש מתחת למוצרים).
הקלדתי את הקופון אבל מופיעה לי הודעה: "קופון שגוי!"
יש לוודא שנבחרו המוצרים הנכונים (ספר / מבחנים / חבילה מלאה) - אחרת הקופון לא יפעל. כמו כן, יש לוודא כי קוד הקופון הוקלד באופן מדויק לחלוטין. כמו כן, יתכן ותוקף הקופון פג.
האם ניתן לממש קופון דרך המכשיר הנייד?
לעת עתה, ניתן לממש דרך המכשיר הנייד אך ורק קופונים למוצר ספר או למוצר מבחנים (אך לא למוצר של חבילה מלאה).
צפייה בסרטונים
ביצעתי רכישה באתר אבל אני לא רואה את הפריטים.
לאחר כניסה עם שם משתמש וסיסמא מתאימים, יש להיכנס לפריטים דרך "האזור האישי" (בצד שמאל למעלה) או בעזרת תפריט הניווט המהיר הנמצא בחלק העליון של העמוד – מימין.
כללי
כשאני מנסה להתחבר ישנה הודעה: "המשתמש כבר מחובר".
כשאני מנסה להתחבר ישנה הודעה: "המשתמש כבר מחובר".
שכחתי סיסמא, מה עליי לעשות?
ניתן לאפס סיסמא בקלות ובמהירות על ידי לחיצה על "שכחתי סיסמא" בכניסה לרשומים.
בכניסה לאתר אני רואה מסך אפור ואין אפשרות לבצע פעולות.
האתר פועל באופן מיטבי בדפדפן מסוג Google Chrome וכן ב- Internet Explorer בגרסא 10 ומעלה.
לחצתי על סרטון אך הוא לא מתנגן ובמקומו מופיע מסך שחור.
מצב כזה יכול להיגרם בשל חסימות מספק האינטרנט או משימוש באינטרנט כשר. אנא פנה לספק האינטרנט בכדי להסיר את החסימה.
לא מצאת
תשובה?
צור קשר

תלמידים יקרים,

נשמח לסייע לכם בכל פניה.

אנא מלאו את טופס הפניה ותענו בהקדם.

כמו כן, ניתן לפנות אלינו גם בטלפון מס’. 03-7560020

בהצלחה!

שגיאה

ישנה בעיה עם התשלום

בחר מס’ יחידות

3יחידות לימוד
4יחידות לימוד
5יחידות לימוד
חזרה למסך קודם

בחר מס’ שאלון

עוד רגע מתחילים

משתמש חדש
משתמש רשום

תזכורת: ב-31.10.19 תסתיים התקופה החינמית והמוצר ישוב למתכונתו הרגילה בתשלום

לרגל פתיחת שנת הלימודים, ניתן לרכוש את המוצר המלא עד ל-31.10.19 בלבד

אנחנו כבר על זה!

נחזור אליך תוך 48 שעות (גג!)
כדי להשלים את הרכישה.

עד אז, אפשר לצפות
בסרטונים שפתוחים בחינם.